Face & Body Clinic

pn.-pt.: 9:00-20:00
sobota: 9:00-15:00

ul. Makolągwy 21 lok. U2
02-811 Warszawa, Ursynów
Telefon: +48 882 008 999
Email: info@faceandbodyclinic.pl
Rezerwuj online
 

DEPILACJA IPL


Dlaczego IPL?
Obecnie stosuje się coraz szerszy wachlarz urządzeń do trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Wśród nich znajdziemy kilkanaście typów laserów i sprzęt, który mimo, iż  działa na bardzo podobnej zasadzie, laserem nie jest. To tzw. IPL (Intense Pulsed Light)  intensywne pulsacyjne źródło światła. IPL w przeciwieństwie do lasera emituje całą wiązkę promieni o różnej długości fali. Dzięki temu efektywnie dociera na różne głębokości skóry i pozwala na usuwanie nawet  jasnego owłosienia.  IPL  nie ogranicza  zatem swej skuteczności  do ciemnych włosów przy jasnej karnacji, co  jest częstym problemem w przypadku stosowania laserów.

Depilacja laserowa, ze względu na dość wąskie pole działania (małe głowice), bywa niezwykle czasochłonne. Pozbywając się włosów przy pomocy IPL naświetlamy znacznie większe  obszary skóry, dzięki czemu zdecydowanie  skracamy czas zabiegu. Działanie laserem na małej powierzchni wymusza wykonanie wielu tzw. „strzałów”, które z kolei wywołują u klientek nieprzyjemne odczucia, a w wielu przypadkach nawet bolesność. Po serii zabiegów laserowych skóra często wymaga takiej pielęgnacji jak po lekkich oparzeniach. IPL oddziałuje całą wiązką promieni, co znacznie ogranicza, a najczęściej nawet całkowicie eliminuje uczucie dyskomfortu. Ze względu na mniej inwazyjne działanie IPL pozwala również ograniczyć lub całkowicie wyeliminować podrażnienia po zabiegu. Nowoczesne urządzenia IPL posiadają doskonale działający system chłodzący, co zwiększa komfort klientek i znacznie zwiększa skuteczność zabiegów. Właśnie dlatego metoda IPL doskonale sprawdza się u osób ze skłonnością do podrażnień, pękających naczynek i wrastania włosów.
Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się na depilację metodą IPL: seria zabiegów wykonywanych przy pomocy IPL jest nawet kilka razy tańsza niż podobna seria w gabinetach pracujących na tradycyjnych laserach.
A efekty?
Sprawdź sama!

Voucher 50 zł

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?
Skorzystaj z okazji i odbierz voucher zniżkowy na pierwszą usługę.

Wpisz adres e-mail na który przesłać voucher: