Face & Body Clinic

pn.-pt.: 9:00-20:00
sobota: 9:00-15:00

ul. Makolągwy 21 lok. U2
02-811 Warszawa, Ursynów
Telefon: +48 882 008 999
Email: info@faceandbodyclinic.pl
Rezerwuj online
 

ZABIEGI PRZED BALEM

Peeling, złuszczanie naskórka, inaczej peeling, eksfoliacja to zabieg stosowany w kosmetyce i dermatologii, polegający na usunięciu martwych komórek naskórka. Zabieg ma najczęściej na celu poprawienie wyglądu i stanu skóry, zapobieganie trądzikowi lub wrastaniu włosów w skórę po depilacji.
Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjny zbieg w pielęgnacji anti-aging, który łączy w sobie elementy technologii medycznej z najwyższej jakości składnikami poprawiającymi jakość skóry.
Poprzez użycie specjalnych sterylnych głowic-dysków z mikroigłami wykonanymi z meteriałów stosowanych w chirurgii  w precyzyjny iłatwy sposób dokonujemy perforacji (wielu mikronakłuć) naskórka tworząc tysiące drobnych kanalików w zewnętrznych warstwach skóry. Dzięk temu możemy skutecznie wprowadzić składniki aktywne do jej żywych warstw i pobudzić  naturalne procesy regeneracji i funkcjonowania skóry.
Połączeie obu technik przynos efekt w postaci redukcji zmarszczek mimicznych, statycznych, przywrócenie elastyczności, jędrności oraz jednolitego kolorytu.


 

Voucher 50 zł

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?
Skorzystaj z okazji i odbierz voucher zniżkowy na pierwszą usługę.

Wpisz adres e-mail na który przesłać voucher: