Face & Body Clinic

pn.-pt.: 9:00-20:00
sobota: 9:00-15:00

ul. Makolągwy 21 lok. U2
02-811 Warszawa, Ursynów
Telefon: +48 882 008 999
Email: info@faceandbodyclinic.pl
Rezerwuj online
 

Nasi specjaliści

Dr Piotr Sobolewski

Absolwent  Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu   oraz studiów podyplomowych  Kosmetologia - Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. W trakcie studiów nabył liczne praktyczne umiejętności przeprowadzania zabiegów   z zakresu medycyny estetycznej, poparte odpowiednimi certyfikatami. Obecnie pracownik  Kliniki Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie,  gdzie zdobywa szeroką wiedzę z zakresu chorób skóry, ich leczenia i profilaktyki.

Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie i kompleksowo. Stawia ogromny nacisk na diagnostykę ogólnego stanu zdrowia. Swoim Pacjentom poświęca bardzo dużo uwagi  kształtując ich świadomość - to dobre samopoczucie oraz zdrowy tryb życia w znacznym stopniu wpływają na kondycję skóry.

Szczególną uwagę zwraca na efektywność i trwałość wykonanych zabiegów. Pasją Pana Doktora są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz łączenie różnych technik korekty i odmładzania twarzy. Cieszy się ogromną sympatią naszych Pacjentek, które chętnie i regularnie korzystają z rad i zabiegów u Pana Doktora.

Dr Stanisław Trznadel

Absolwent  Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Przez wiele lat związany był z dziedziną naukową - kardiologia. Wysokie umiejętności manualne spowodowały zainteresowanie się obszarem medycyny estetycznej, czego potwierdzeniem było ukończenie podyplomowych studiów na   Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna   i uzyskanie tytułu certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Jako lekarz medycyny estetycznej Pan Doktor specjalizuje się w zabiegach korekcji i rewitalizacji najdelikatniejszych obszarów ciała,  tj. twarzy w tym okolic oczu, szyi, dekoltu oraz dłoni. Odbył szereg kursów i szkoleń z dziedziny medycyny estetycznej, co pozwala mu wprawnie stosować techniki upiększania twarzy i ciała, iniekcje toksyny botulinowej w leczeniu zmarszczek mimicznych, nadpotliwości i migreny, wypełniaczy z kwasu hialuronowego (miękki lifting, likwidacja zmarszczek, bruzd, wypełnianie ust i policzków), mezoterapii, lipolizy,  peelingiów medycznych, nici liftingujących PDO, zabiegów osoczem bogatopłytkowym, zabiegów laserowych, karboksyterapii i wielu innych.

Wieloletnie doświadczenie z zakresu kardiologii stało się doskonałą bazą do zajęcia się zabiegami laserowego zamykania naczyń. Zainteresowanie nowoczesnymi rozwiązaniami w medycynie estetycznej zaowocowało wprowadzeniem do codziennej praktyki Pana Doktora zabiegów niechirurgicznego liftingu skóry (powieki, zmarszczki przeduszne, lifting szyi etc) urządzeniem PLASMALIFT Pen.

Zafascynowany możliwościami nowoczesnej medycyny estetycznej stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach, szkoleniach i konferencjach. Nasze pacjentki cenią Pana Doktora za rozległą wiedzę z wielu dziedzin medycyny, fachowe i profesjonalne podejście oraz poczucie humoru.

Ewelina Kurpiewska

Dyplomowany kosmetolog z kilkuletnim doświadczeniem. Stale poszukuje nowych rozwiązań i sposobów podnoszenia  jakości usług  Face and body Clinic.

Specjalistka w łączeniu technik i metod pielęgnacji, stosowanych w celu osiągniecia jak najlepszych rezultatów wykonywanych zabiegów. Otwarta na nowe możliwości, które pozwalają jej pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Pozytywnie nastawiona do świata i ludzi. Otwarta i skupiona na potrzebach naszych Klientek. Wszystko po to, aby po wizycie w  Face and Body Clinic  czuły się piękne i wyjątkowe.

Ewelina specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacji twarzy i ciała, a także stylizacji paznokci. Masaż twarzy w jej wykonaniu to prawdziwa przyjemność i relaks. Z pasją angażuje się w swoją pracę, a nasze Klientki bardzo chętnie do niej wracają.

Anna Speczik

Dyplomowany kosmetolog i linergistka. Pełna zaangażowania pasjonatka nowoczesnej kosmetologii.

Zafascynowana tajnikami naszej skóry poszukuje nowych możliwości, aby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Uczestniczka wielu  kursów i szkoleń. Uśmiechnięta i zawsze chętna, by dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych, a także kosmetologii medycznej. Do swoich zainteresowań dołącza również makijaż permanentny, który jak mówi, nie zawsze służy wyłącznie upiększaniu. Praca jest jej pasją,  bo  wykonuje ją  z zamiłowania do piękna. Klientki doceniają jej rzetelność i zaangażowanie, chętnie wracają by poddawać się kolejnym zabiegom proponowanym przez Anię.

Monika I. Nowak

Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu prawa medycznego i bioetyki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończyła kierunek Kosmetologia w Medycynie na Wydziale Nauk społecznych i Nauk Medycznych Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie a także liczne kursy i szkolenia z zakresu trychologii kosmetycznej. Posiada certyfikat ukończenia dwustopniowego kursu trychoskopii prowadzonego przez światowej sławy specjalistów  prof. Antonellę Tosti i Rodrigo Pirmeza.

Współtwórczyni Face and Body Clinic z wielką pasją stale pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii a przede wszystkim trychologii.

Alicja Kulińska

Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk.   Absolwentka   Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie   oraz studiów podyplomowych na kierunku   Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne   na tym samym wydziale.  Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w wielu konferencjach, szkoleniach i wykładach związanych z profilaktyką i dietoterapią chorób.

Żywienie jest jej wielką pasją, a zadowolenie Pacjentów z osiągniętych efektów pozwala jej się w tej pasji realizować.

Dużą uwagę przywiązuje do edukacji żywieniowej pacjenta, gdyż tylko trwała zmiana nawyków żywieniowych w codziennym życiu może wpłynąć na poprawę stanu zdrowia. Jadłospisy, które opracowuje są indywidualne dobrane dla każdego pacjenta. Ma ogromne doświadczenie w układaniu diet dla osób z chorobami o podłożu autoimmunologicznym (m.in. Hashimoto, alergie i nietolerancje pokarmowe).                                    

Mama  dwóch chłopców. Na co dzień dużo eksperymentuje w kuchni i wykorzystuje swoją wiedzę, aby dać dzieciom smaczne i wartościowe jedzenie. Dzięki współpracy z Alicją nasza oferta jest bardziej kompletna,  a nasze Klientki mogą dbać o swoją urodę także od wewnątrz.

Iwona Trydulska

Z wykształcenia magister biologii, z zamiłowania linergistka.  Licencję  Long Time Liner otrzymała w jednym z najlepszych centrów szkoleniowych makijażu permanentnego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego Magdy Bogulak.

Zwolenniczka naturalnego wyglądu, która zdobyte kwalifikacje i doświadczenie przekłada na  taki właśnie efekt stosując w swojej pracy metodę Conture Make-up. 

Jak pracuje Iwona?    Ponieważ każda Klientka jest inna, zatem traktowana jest bardzo indywidualnie.  Po wstępnym rysunku wspólnie z Klientką opracowuje sposób najlepszego zakamuflowania ewentualnych problemów lub poprawy wyglądu, czyli dodania uroku.

W swojej pracy linergistki Iwona przywiązuje ogromną wagę do bezpieczeństwa Klientki. Dlatego stosuje najwyższe standardy higieniczne. Dzięki wiedzy i umiejętnościom Iwony, a także jej wielkiemu zaangażowaniu w pracę, każda z jej Klientek poczuje się atrakcyjnie i pięknie. Poprzez dobrze dobrany makijaż permanentny Iwona pomaga im w osiągnięciu tego celu.

Filip Kowalczyk

Doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Absolwent studiów magisterskich dziennych na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie oraz studiów inżynierskich dziennych na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Laureat dyplomu uznania przyznanego uchwałą Rady Wydziału za wybitne osiągnięcia w nauce. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetycznego.

Specjalista w zakresie dietetyki klinicznej oraz żywienia kobiet ciężarnych i karmiących.  Ekspert ds. nowoczesnych metod leczenia otyłości i racjonalizacji żywienia, rekomendowany przez założyciela Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, prof. dr hab. Stanisława Bergera.  Ekspert ds. żywności i żywienia przy Prezydencie RP. Uczestnik wielu programów badawczych i inicjatyw naukowych. Organizator akcji poświęconych problematyce promocji zdrowia i przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym. Autor publikacji i artykułów naukowych o tematyce żywieniowej i dietetycznej. Jako dietetyk niezależnie tworzy Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Consilium Vitalis.

Anna Dobrowolska

Od 12 lat profesjonalnie zajmuje się makijażem i zagadnieniami dotyczacymi pielegnacji skóry. Swoje umiejętności szlifowała podczas szkoleń z technik wizażu w Polsce  i w Paryżu pod okiem światowej sławy wizażysty-szkoleniowca marki Chanel Dominika Papadopoulusa. Wiele lat pracowała jako wizażystka dla marek Chanel i Bobbi Brown.

Obecnie od 7 lat uczy wizażu w renomowanej Warszawskiej Szkole Wizażu i Charakteryzacji.

Pracuje przy produkcji reklam, teledysków, pokazach mody najlepszych polskich projektantów, np.: Roberta Kupisza, Anny Kuczyńskiej, Dawida Wolińskiego reżyserowanych przez Katarzynę Sokołowską. Jej pracę mozna oglądać w czasie wielu wydarzeń i gali  telewizyjnych oraz eventów,  m.in. dla  Playboya oraz przy sesjach zdjęciowych komercyjnych, jak i indywidualnych metamorfozach i z Klientkami prywatnymi. Ania jest prawdziwą mistrzynią makijażu. Jej ślubne makijaże to działa sztuki,

Klaudia Łuć

Recepcjonistka. W naszej Klinice zajmuje się opieką nad Klientkami. Nieoceniony doradca w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Sudentka europeistyki zafascynowana tematyką pielegnacji skóry i makijażu. Niezwykle otwarta i pomocna. Stale pogłębia swoją wiedzę z zakresu kosmetyki. 

Voucher 50 zł

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?
Skorzystaj z okazji i odbierz voucher zniżkowy na pierwszą usługę.

Wpisz adres e-mail na który przesłać voucher: